МОЗ потрапив у скандал через призначення екс-редакторки каналу Медведчука на керівну посаду

Фото: Детектор медіа

Працівники були обурені, але на їхні скарги ніхто не відреагував. Тому з установи вже звільнилися усі комунікаційники.

Після цього екс-редакторка медвечуківського каналу ZIK Дар’я Гордійко заявила, що відмовляється від посади.

Про це пише Независимый Регион із посиланням на публікацію Гордійко у Facebook.

Реакція Гордійко на скандал

Після масового обурення через призначення Гордійко очільницею комунікаційного відділу в ЦГЗ, п’ятеро працівників одразу звільнились. Після того, як ситуація набула розголосу, Гордійко заявила, що відмовляється із посади.

«Cancel culture. Береш ледь не кожного медійника і починаєш дивитися, де працював (така вже в нас професія, інтернет все пам’ятає). І там — 9 з 10 — буде Інтер, чи 112, чи Вєсті, чи zik, чи медіахолдинг Курченка. Іноді люди помиляються. Іноді серйозно. А іноді — коли це вигідно — видають свої маніпуляції і небажання працювати за високі принципи», — написала Гордійко.

Також вона зазначила, що зусилля сьогодні варто направляти на спільну головну мету — боротьбу проти окупантів. За словами Гордійко, її сім’я для цього докладає багато зусиль, адже її чоловік знаходиться на передовій.

«Триматися за посади не бачу сенсу. Йду. Нам своє робити», — резюмувала Гордійко.

Її допис не лишишся поза увагою колег-медійників. Деякі дорікнули Дар’ї, що та просувала кремлівські наративи, коли працювала на каналі Медведчука. Також вони зазначають, що подвиг її чоловіка, який зараз служить у ЗСУ, не виправдовує вчинку Гордійко.

Що відомо про Гордійко

Раніше Дар’я обіймала посаду шеф-редакторка медведчуківського телеканалу ZIK. За словами екс-комунікаційниці ЦГЗ Антоніни Доломанжи, Гордійко забороняла висвітлювати акцію протесту на Майдані й наголошувала на тому, що для неї «важлива лише професійність людини, а не її політична позиція».

Також, зі слів Доломанжи, Дар’я начебто просувала прокремлівські наративи та підігрувала їм під час роботи на каналі ZIK. Вона також неодноразово знімала деякі суспільно важливі матеріали з ефірів.

Нагадаємо, російські пропагандисти розповсюджують відеофейк про 3 ОШБр.

0 Replies to “МОЗ потрапив у скандал через призначення екс-редакторки каналу Медведчука на керівну посаду”