Американський пропагандист Карлсон згадав про Навального після інтерв’ю з Путіним

Фото: Детектор Медіа

Він вважає, що люди, які про це говорять, «ідіоти».

Про це пише Независимый Регион з посиланням на інтерв’ю Карлсона журналісту Гленну Беку. В свою чергу, трампіст запевняє, що РФ не могла зробити це, адже у них нібито не було причин для цього.

«Я не маю уявлення, ніхто в Сполучених Штатах не має жодного уявлення про те, що Росія зробила це (ред. — вбила Навального). Насправді я не маю жодного уявлення. Але я можу сказати вам, що це не могла зробити Росія, вони вже посадили його до в’язниці. Ви можете сперечатися про те, чи були у них причини для цього…», — висловився американський пропагандист.

Крім того, Такер додав, що Росія не є демократичною країною, але нібито смерть Навального не принесла їй жодної користі. Людей, які говорять про причетність Путіна до вбивства Навального, Карлсон називає «ідіотами» і порівнює з тими, хто каже, що Україна здобуде перемогу у війні.

«Тож люди, які кажуть: «Оу, Путін убив Навального минулого тижня» – ідіоти. Вони справді нічого не знають, це ті самі люди, які казали нам, що Україна переможе», — заявив він.

Варто зазначити, що спочатку після того, що сталося з Навальним, Такер Карлсон висловив британським ЗМІ зовсім іншу позицію. Він назвав смерть опозиціонера жахливою трагедією, яку не захищатиме «жодна порядна людина не стане це захищати».

Нагадаємо, Грузія не хоче приєднуватись до санкцій проти РФ через «сильні аргументи».

0 Replies to “Американський пропагандист Карлсон згадав про Навального після інтерв’ю з Путіним”