Гурт «Антитіла» розкритикували рішення про участь України у Євробаченні: названа причина

Фото: Гал-інфо

Про це розповідає Независимый Регион з посиланням на інтерв’ю музикантів виданню Хочу.

Так, учасники колективу кажуть, що наша країна повинна була відмовитись від участі у цьогорічному міжнародному пісенному конкурсі, адже на цьому можна було б зекономити велику суму грошей, які краще було б направити на закупівлю дронів чи снарядів для ЗСУ.

«Можливо, варто було відмовитися брати участь. І сказати: «Бачите, ми на всьому економимо, оскільки ми потребуємо коштів та снаряди», — поділився думками клавішник гурту.

Фронтмен гурту Тарас Тополя підтримує думкою колеги. Співак наголосив, що дует alyona alyona & Jerry Heil дуже талановитий, але наступного року участь у конкурсі краще відкласти.

«Дівчата виграли — молодці, хай їдуть представляти. Що вже зараз казати? Але наступного року дійсно треба подумати, що, можливо, нам варто зекономити», — сказав виконавець.

Варто зазначити, що Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) виділила майже 11 мільйонів гривень (10 999 811,46) на створення фінального концерту Нацвідбору на Євробачення 2024. Про це свідчать дані про закупівлю відповідної послуги в системі Prozzoro.

Багато українців вважають, що ці кошти варто було передати на потреби ЗСУ.

Раніше НР писав про те, що Землю накриє потужна магнітна буря.

0 Replies to “Гурт «Антитіла» розкритикували рішення про участь України у Євробаченні: названа причина”