Зеленський розкрив чисельність української армії

Фото: РБК-Україна

За його словами, йдеться про 880 тисяч.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на заяву глави держави в інтерв’ю німецькому телеканалу ARD.

«…У нас 880 тисяч. У нас мільйонна армія. А при цьому у нас 30 мільйонів людей зараз, зараз конкретно 30 мільйонів людей працюють, а навіть може більше трішки. Сказати точно цифру не можу», — сказав президент.

Водночас Зеленський уточнив, що на сьогодні немає точних даних щодо того, скільки виїхало людей з самого початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, назвавши цифру в діапазоні 6, 5-7, 5 мільйонів.

«Тому ми говоримо про всіх людей хто в Україні. І вони всі захищають Європу і світ. Абсолютно. На своїх робочих місцях», — додав глава держави.

Варто нагадати, що ексглава міністерства оборони Олексій Резніков, обіймаючи посаду, заявляв, що діяльність сектору безпеки й оборони забезпечують близько 1 млн осіб у різних структурах. Влітку 2022 року він говорив, що до Збройних сил України мобілізовані 700 000 осіб.

Водночас в грудні минулого року український глава Володимир Зеленський озвучив чисельність Сухопутних військ України. За його словами, у Сухопутних військах воюють майже 600 000 воїнів різних родів військ.

Нагадаємо, до Києва приїхали американські інспектори для перевірки наданої допомоги.

0 Replies to “Зеленський розкрив чисельність української армії”