Росіяни готуються до нового наступу: естонська розвідка назвала ймовірний напрямок

Фото: ПравдаТУТ

Втім ворожі війська готуються до чергового штурму в районі Авдіївки Донецької області.

Таку заяву на брифінгу 26 січня зробив керівник Центру розвідки Сил оборони Естонії полковник Антс Ківісельг. Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на «Європейську правду».

Ківісельг зазначає, що ситуація на полі бою в Україні загалом не зазнала особливих змін за останній тиждень. Водночас він додав, що існує лише один напрямок, де кількість обстрілів з боку окупантів лише зростає. Йдеться про Авдіївку.

«Загальна інтенсивність бойових дій знизилася порівняно з попередніми тижнями, за одним винятком. В районі Авдіївки кількість обстрілів з боку Російської Федерації має тенденцію до зростання», – сказав він.

За словами представника естонської розвідки, зниження бойової активності здебільшого пов’язане зі зміною погоди – спостерігається збільшення опадів і підвищення температури, через що ґрунт розмерзається й стає важкопрохідним для техніки.

Водночас Ківісельг підкреслив, що ситуація в районі Авдіївки складна. Там росіяни накопичують техніку, що може свідчити про підготовку до чергової спроби прориву.

«Цілком ймовірно, що нинішня інтенсивність наступальної активності у напрямку Авдіївки та її можлива переорієнтація також спрямована на злам бойового духу українців», – висловився Ківісельг.

Він також додав, що на південній ділянці фронту українські сили змогли утримати зайняті ними території, особливо на східному березі Дніпра. Загалом, за думкою Ківісельга, оперативний прорив РФ в Україні в найближчі тижні малоймовірний.

«Якщо мобільність буде сповільнена, бронетехніка – загальмована, окопи – будуть заповнюватися водою, тим більше почне проявлятися битва воль, і немає сумнівів, що в України буде набагато більше волі, щоб виграти ці битви на захист власної країни», — резюмував він.

Нагадаємо, Путін прокоментував падіння Іл-76 і зробив низку абсурдних заяв.

0 Replies to “Росіяни готуються до нового наступу: естонська розвідка назвала ймовірний напрямок”