«Будь-який тиск неприпустимий»: Зеленський відреагував на скандал з журналістами Bihus.Info

Фото: Детектор Медіа

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на його вечірнє відеозвернення від 17 січня.

Глава держави розповів, що була проведена нарада з представниками правоохоронних органів. Зокрема, на нараді був присутній голова Служби безпеки України.

«Основна доповідь — щодо протидії колаборантам, щодо знищення логістики ворога. Я вдячний Службі за результати», — сказав президент.

Зеленський також окремо прокоментував ситуацію з журналістами. Він зазначив, що тиск на журналістів неприпустимий і доручив СБУ розпочати розслідування та з’ясувати обставини за фактом стеження за журналістами.

Варто нагадати, що днями в мережі почали ширитися відео з прихованої зйомки, на якому видно, як журналісти Bihus.Info нібито вживають заборонені речовини. Засновник проекту Денис Бігус одразу ж заявив, що всі співробітники пройдуть тести на вживання наркотичних речовин, а команду очікують кадрові зміни. Водночас він додав, що за його командою стежили близько року для спроби дискредитувати редакцію.

Пізніше в СБУ повідомили, що розпочали розслідування щодо незаконного прослуховування та відеозйомки представників проекту Bihus.Info.

Нагадаємо, Данілов оцінив, чи здатна Росія відкрити новий фронт під час війни проти України.

0 Replies to “«Будь-який тиск неприпустимий»: Зеленський відреагував на скандал з журналістами Bihus.Info”