В ГУР повідомили, що партія Путіна створила свою ПВК і активізує рекрутинг

Фото: 24 канал

Путінський режим активізував рекрутинг.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на допис Головного управління розвідки Міноборони у Telegram.

Зазначається, що партія російського диктатора «Єдина Росія» заснувала власну приватну армію. Так звана ПВК «Еспаньола» підпорядковувалась батальйону «Восток» як добровольчий підрозділ російських ультрасів.

З 2023 року путінський режим проголосив «Еспаньолу» приватною військовою компанією. За гроші «Єдиної Росії» почався активний рекрутинг до ПВК.

За даними розвідки, до цієї ПВК набирають ультрас, російських радикалів, симпатиків нацистської ідеології, а також пересічних цивільних осіб із зубожілих «суб’єктів» РФ та тимчасово окупованих територій України. Останні, як зазначає ГУР, використовуються у «м’ясних штурмах».

Пункти рекрутингу «Еспаньоли», які діють на окупованих українських територіях, обіцяють добровольцям за участь у бойових діях проти України по 220 тисяч рублів на місяць. Контракт — мінімум на пів року.

Також охочих заманюють страховими виплатами: легке поранення — 1 млн рублів, середнє — 2 млн рублів, важке — 3 млн рублів, загибель — 5 млн рублів.

Як зазначають в ГУР, усі фінансові мотивації для потенційних членів ПВК лише обгортка. Справа в тому, що більшість новобранців у першому ж бою гинуть або отримують важкі поранення. Ні перших, ні других з поля бою не вивозять і оформлюють «зниклими безвісти», щоб не платити родичам грошей за відправленого Москвою на смерть годувальника.

Раніше повідомлялось, що з російського полону повернули 230 воїнів і цивільних.

0 Replies to “В ГУР повідомили, що партія Путіна створила свою ПВК і активізує рекрутинг”