Зрадницю Анну Asti хочуть вигнати з Росії і позбавити російського громадянства

Фото: НБН

Багатьом її учасникам вже скасували концерти. Крім того, вони отримали багато негативних коментарів за відвідуванням такої вечірки.

Зрадницю Анну Asti також різко розкритикували за виступ на вульгарному заході. Варто нагадати, що на початку повномасштабного вторгнення співачка втекла в Росію. А два місяці тому Анна Дзюба (її справжнє ім’я) отримала російський паспорт.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на Телеграф.

Як відомо, колишня ведуча шоу «Орел і Решка» Настя Івлєєва організувала у Москві «голу вечірку», яку відвідали багато російських блогерів і артистів. Анна Асті теж була серед запрошених і там вона виконала свої пісні. Саме через виступ на цій розпусній вечірці їй скасували концерти у дорогих клубах Москви. Окрім того, що через «голу вечірку» вона втратила близько 13 мільйонів рублів, тепер її хочуть позбавити російського громадянства і виселити з РФ.

Виявилось, що на співачку поскаржилися росіяни — учасники руху «Сорок Сороков». ЇЇ звинуватили у тому, що вона «забила на присягу», яку давала при отриманні російського паспорта, ставши учасницею заходу, який «порушує традиційні цінності та пропагандує ЛГБТ». Російські ЗМІ пишуть, що Анну притягнуть до адміністративної відповідальності за пропаганду ЛГБТ стосунків.

Нагадаємо, популярне американське видання звинувачує творців штучного інтелекту у порушенні авторських прав.

0 Replies to “Зрадницю Анну Asti хочуть вигнати з Росії і позбавити російського громадянства”