«Це вас, бідного, пресують?»: Безугла знову «накинулась» на Залужного і вимагає відповідей

Фото: УНІАН

Народна депутатка від «Слуги народу» Мар’яна Безгула, яка останнім часом дуже невдоволена діями та рішеннями вищого військового керівництва країни, сколихнула мережу черговою заявою.

Вона закликала головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного відповісти на її звинувачення.

Про це пише Независимый Регион з посиланням на повідомлення нардепки в Facebook. Вона дорікнула головкому за його статтю у журналі The Economist.

«І що у вас залишилось, Валерію Федоровичу? Замовні статті в The Economist через Фіалу, Мусгаєву, Дробовича, Давидюка і тд? Скільки їх вже? Це по-генеральські — мовчати в Україні і викидати іноземцям оце на світ? Може, вам є що сказати прямо?» – пише невгамовна Безугла.

Депутатка поцікавилась, чому переводи між військовими частинами часом тривають по декілька місяців. Також, на її думку, найбоєздатнішим бригадам «не дають нову техніку, а дають новеньким і не обстріляним».

«Чому все ще людина може опинитися на штурмі без підготовки, попри навіть прийнятий нами закон? Чому досі не вирішене питання ВЛК, хоча ми вже давно і по цьому прийняли закон? Це все Зеленський? Це вас, бідного, пресують? Це варте ще однієї статті в The Economist?» – не заспокоюється нардепка.

Водночас Безугла підкреслила, що вона не хвилюється за «рейтинги» Залужного, а переймається за «військові шанси» України.

«А якщо вас хвилюють рейтинги, то наші військові шанси зменшуються з кожним днем. Мовчите?» – написала вона.

Варто зауважити, що користувачам соцмережі не сподобались нападки Безуглої. В коментарях під цим постом вони розкритикували саму нардепку. Деякі навіть висловили сумніви щодо її адекватності. Також частина дописувачів вважають, що діями нардепки слід зацікавитись правоохоронним органам.

Раніше повідомлялось, що американський генерал вважає недостатньою допомогу США Україні.

0 Replies to “«Це вас, бідного, пресують?»: Безугла знову «накинулась» на Залужного і вимагає відповідей”