Корм для собак – Ваш пухнастий друг заслуговує кращого

Щоб проявити свою любов і турботу до пухнастого друга, часто достатньо порадувати його улюбленими ласощами, які не тільки смачні, але й корисні.

Вибір корму для собак діло не просте, а в деякій мірі відповідальне. Бувають різні сорти корму та різні класи, буває корм для цуценят, а буває і для дорослих собак. Розібратися, який корм найбільш підходить домашньому улюбленцю достатньо важко, особливо, якщо Ви виконуєте придбання перший раз.

Класифікація кормів для собак

Собачий корм, як і їжа для людей, можливо порівняння невдале, але факт залишається фактом, відрізняється між собою за ціновою категорією. Чим якісніший корм, тим він дорожчий, чим більше в ньому відходів виробництва, тим він дешевший. Існує чотири класи, категорії собачого корму:

  • економ-клас (самий дешевий вид собачого корму, в якому і користі відверто кажучи мало. Він готується на основі тваринних жирів, відходів виробництва, сої, з додаванням ароматизаторів і підсилювачів смаку);
  • преміум клас – даний вид корму суттєво відрізняється від економ-варіанту, він не містить сої, яку заміняє м’ясо риби, птиці, тварин та субпродукти. Вміст шкідливих добавок мінімальний;
  • супер преміум-клас – один з самих дорогих видів корму, що й не дивно. Для його приготування використовуються виключно натуральні продукти, з підбором згідно породи і віку тварини;
  • holistic – в деякому сенсі ці різновид корму супер преміум класу, різниця полягає лише в додаванні частинок різних трав, овочів та чітким відображенням виду м’яса, яких тварин, чи риб, що використовується для корму.

На що ще звернути увагу?

Для повноцінного функціонування організму собак, важливо, щоб корми, які призначені для домашніх улюбленців мали у своєму складі інгредієнти, які збагачені комплексом Омега-3 і Омега-6. Завдяки цим комплексам вітамін, харчування для собак являється не тільки поживним, але й корисним. Даний комплекс впливає на блиск шерсті, міцність зубів, на самопочуття собаки. При збалансованому харчуванні Ваш песик завжди буде радувати свого хазяїна, віддячуючи йому своєю вірністю.

0 Replies to “Корм для собак – Ваш пухнастий друг заслуговує кращого”