Як гонитва за вітаміном D може спровокувати проблеми зі шкірою

Про це пише Независимый Регион з посиланням на коментар лікарки-косметологині Анни Тарасенко РБК-Україна.

Чому вітамін D не є корисним для шкіри

За словами Анни, сонячні промені не лише дарують радість та вітамін D, але шкодять шкірі. Загальновідомий факт говорить, що ультрафіолетове випромінювання здатне сприяти розвитку раку шкіри та пришвидшити процес старіння.

Лікарка зруйнувала міф, який говорить, що сонячні промені здатні лікувати висип та інші проблеми шкіри. Як пояснила експертка, проблеми шкіри приховують ефектом загару, який виникає від тривалого перебування на сонці.

Насправді, за словами Анни, тривале перебування під дією ультафіолетового випромінювання сонця без захисту погіршують стан шкіри та можуть викликати загострення поточних проблем.

Також за словами Анни, сонячні промені, окрім засмаги, викликають передчасне старіння шкіри. Волокна колагену та еластину, завдяки яким шкіра залишається пружною, руйнуються під дією сонця. Розвивається такий стан, як еластоз шкіри, який супроводжується появою передчасних зморшок, а обличчя починає виглядати більш дорослішим.

Для захисту шкіри від шкідливого впливу сонця експертка рекомендує користуватись засобами з високим рівнем захисту від УФ-променів, носити одяг з довгими рукавами та широкими капюшонами, уникати перебування на сонці в періоди його найбільшої активності та регулярно проводити огляди у лікаря-дерматолога для вчасного виявлення будь-яких патологій.

Косметологиня додала, що міф про те, що сонячне проміння здатне лікувати проблеми шкіри ніщо більше, ніж просто вигадка. Захист від сонця та обережне ставлення до перебування на сонці — ключові моменти для збереження здоров’я шкіри.

Раніше НР писав про те, скільки цукру можна їсти на день, щоб не нашкодити здоров’ю.

0 Replies to “Як гонитва за вітаміном D може спровокувати проблеми зі шкірою”