Що додати до чаю, щоб підвищити імунітет: 6 корисних добавок

Особливо корисним цей гарячий напій, якщо додати у нього деякі імуностимулюючі добавки.

Що додати до чаю, щоб зміцнити імунітет, розповідає Независимый Регион з посиланням на Woman Life.

Куркума

Так, згідно з результатами досліджень, куркума активує важливі частини імунної системи, такі як Т-клітини і B-клітини. Добавка може знизити прояви артриту, алергії та астми, також вона зменшує ризик появи серцевих захворювань, хвороби Альцгеймера, діабету та онкології.

Фото: Спорт-експрес

Корінь солодки

Ця добавка містить флавоноїди – тип рослинних сполук, багатих антиоксидантами, які виконують протизапальну, протидіабетичну і протиракову дію. Є дані, що солодка може боротися з бактеріями, вірусами і грибками.

Фото: Інформатор

Імбир

У цьому продукті багато хімічних сполук, таких як гінгерол, які допомагають боротися із запаленнями і раком. Часто таку добавку використовують при нудоті і різних типах артриту.

Фото: УНІАН

Перцева м’ята

Ця добавка допомагає боротися з вірусами і бактеріями і зміцнює імунну систему. Також вона здатна заспокоїти шлунок при нудоті та інших шлунково-кишкових розладах. Основними інгредієнтами м’яти перцевої є ментол і метилсаліцилат, які заспокоюють, зменшують біль і перешкоджають росту бактерій.

Фото: Рівне 1

Ромашка

Ромашковий чай має антибактеріальні властивості і допомагає при порушеннях сну. Також він корисний для зміцнення кісток, при менструальної болю і тривозі.

Фото: Гастроном

Гібіскус

Він містить потужний антиоксидант антоціан і вітамін С, який відіграє важливу роль в імунній функції. Дослідження встановили, що він може допомогти знизити кров’яний тиск і зменшити жир в печінці.

Фото: TeaShop

Водночас медики наголошують, що чай не є ліками, тому при виникненні тривожних симптомів, краще звертатися до лікаря.

Раніше НР писала про те, чому не рекомендується додавати мед в чай.

0 Replies to “Що додати до чаю, щоб підвищити імунітет: 6 корисних добавок”