Краще, ніж кава: ці напої допоможуть розбудити організм вранці

Фото: U-News

Цей напій не лише зігріває, а й допомагає організму прокинутися, сконцентруватися, дає сили та енергію. Однак замінити каву на інший напій можна, і є достатня кількість альтернативних напоїв.

Які є альтернативи кави зранку, розповідає Независимый Регион із посиланням на Fit for fun.

М’ятний чай

Такий чай має освіжаючий ефект. Як показали дослідження, цей чай корисний позитивно впливає на фізичну працездатність та підвищує рівень кисню у мозку.

М’ята росте дуже швидко, тому її можна виростити самостійно і завжди мати під рукою свіжу. Достатньо занурити свіже або сушене листя в гарячу воду на кілька хвилин і отримаєте свіжий м’ятний чай.

Женьшень

Якщо подивитись на інгредієнти найпопулярніших енергетичних напоїв, серед них, швидше за все, можна виявити женьшень. У традиційній китайській медицині женьшень використовується як засіб, що надає енергії. Він зміцнює п’ять внутрішніх органів — селезінку, легені, серце, печінку та нирки. А ще загострює розум.

Зараз женьшень найчастіше використовується як засіб для покращення пам’яті та витривалості, а також для підвищення концентрації уваги. Спробуйте його у популярній формі чаю або приймайте у вигляді капсул.

Вода

Як усім відомо, вода корисна для організму — і вона може навіть надавати тонізуючу дію, оскільки зневоднення викликає втому. Замість кави пийте вранці теплу чи холодну воду. Бажано з додаванням лимона чи ягід для більшого смаку.

Цикорій

Кава з кореня цикорію вважається однією із найкращих способів імітувати смак і ритуал приготування кави: корінь обсмажується, а потім випромінює кавовий аромат.

Корінь цикорію містить різні волокна, що позитивно впливають на травлення та довели свою ефективність за підвищеного рівня цукру в крові.

Розчиніть порошок із кореня цикорію у гарячій воді, додайте молоко за бажанням.

Корінь троянди

Родіола — багаторічна квітуча рослина, яку часто використовують для підвищення енергії та витривалості. Кажуть, що корінь родіоли покращує увагу та пам’ять. За даними вчених, є докази, що корінь троянди покращує фізичну працездатність і може знизити розумову втому.

Раніше НР писав про те, як відрізнити серцевий напад від панічної атаки.

0 Replies to “Краще, ніж кава: ці напої допоможуть розбудити організм вранці”