Чому українці відмовляються від смартфонів і яким телефонам надають перевагу

Це чудове рішення для тих, хто бажає зменшити час використання телефону, але не готовий відмовлятися від переваг сучасних технологій.

Варто зазначити, що на базі Android працюють не лише смартфони та планшети, а й побутова техніка, наприклад, холодильники. Тож кнопковий телефон на Android точно нікого не здивує.

Независимый Регион з посиланням на GSMinfro розповідає про три причини, чому варто відмовитися від смартфона на користь кнопкового телефона.

Чому українці обирають кнопкові телефони

  • Автономність. Навіть маючи величезний набір функцій, телефон споживатиме значно менше заряду  у порівнянні зі смартфоном. Завдяки маленькому дисплею кнопковий телефон споживатиме у кілька разів менше електроенергії. Деякі телефони здатні працювати на одному заряді від кількох днів до тижня. В будь-якому разі кнопковий Android доведеться заряджати набагато рідше.
  • Компактність. З кожним поколінням смартфони  набирають не тільки у вазі, але й збільшуються в розмірі, то ж носити в кишені їх стає складніше. За кілька років мабуть доведеться купувати одяг з кишенями під розмір смартфона, а не за кольором чи фасоном. Маленький телефон зручніше тримати в руках, а покласти можна в будь-яку кишеню.
  • Конфіденційність. Звичайний кнопковий телефон розповість про свого власника набагато менше за смартфон. Сучасні гаджети відстежують поведінку користувача, а от кнопковий телефон такими вміннями не володіє. Власник залишатиметься на зв’язку, але дані про його маршрут та інша важлива інформація залишатиметься анонімною.

Загалом зараз в усьому світі спостерігається зростання попиту на кнопкові телефони. У багатьох людей спостерігається втома від соціальних мереж та постійного перевантаження інформацією, тож кнопковий телефон — одне з кращих рішень для цифрового детоксу.

Раніше НР писав про те, навіщо носити телефон у чохлі.

0 Replies to “Чому українці відмовляються від смартфонів і яким телефонам надають перевагу”