Туреччина – Австрія: хто став останнім чвертьфіналістом Євро-2024

Обидві команди подолали груповий раунд з двома перемогами й однією поразкою. Австрійці фінішували першими у квартеті D з Францією та Нідерландами; Туреччина поступилася португальцям першою сходинкою групи F.

Про це пише Независимый Регион з посиланням на Суспільне Спорт.

Як пройшов матч Туреччина — Австрія

Збірна Туреччини за допомогою Меріх Демірал відкрила рахунок — 1:0 після кутового вже на стартовій хвилині.

У австрійців з’явилась можливість зрівняти рахунок у компенсований час першого тайму. Крістоф Баумгартнер опинився на ударній позиції після прострілу з флангу, але викрутити м’яч у ворота не зумів.

Ще один шанс на старті другої половини гри змарнував капітан Австрії Марко Арнаутович. Штефан Пош розрізним пасом виводив нападника віч-на-віч із голкіпером, але той не переграв Мерта Гюнока.

А ось Туреччині вдалось подвоїти перевагу після іншого кутового з правого флангу. Знову відзначився Демірал, який перестрибнув суперників у штрафному і забив другий гол.

Австрія після години ігрового часу таки зуміла завдати удару у відпвіодь. На дальній стійці воріт Туреччини атаку довершив Міхаель Грегорич.

Останній шанс на гол для своєї збірної отримав Баумгартнер, однак турецький голкіпер Гюнок на останній компенсованій хвилині витягнув м’яч у видовищному стрибку та зберіг перевагу своєї команди.

Матч завершився з рахунком 2:1 на користь Туреччини, яка стала останнім чвертьфіналістом Євро-2024.

Що означає перемога Туреччини

Вперше з 2008 року турецька збірна повертається до чвертьфіналів.

В 1/4 фіналу Туреччина зустрінеться з Нідерландами, які у своєму матчі отримати перемогу над командою Румунії (3:0).

Поєдинок відбудеться в суботу, 6 липня, в Берліні.

Раніше НР писав про те, що відомо про реванш Усик — Ф’юрі та коли він може відбутися.

0 Replies to “Туреччина – Австрія: хто став останнім чвертьфіналістом Євро-2024”