Притула вперше прокоментував скандал з Тищенком: що він сказав про нардепа

Шоумен зазначив, що його колишній колега навіть не розуміє абсурдності своїх дій.

Про це пише Независимый Регион з посиланням на інтерв’ю Сергія Притули для YouTube-каналу «Гуртом та Вщент».

Як Притула прокоментував скандал з Тищенком

Волонтер розповів, що знайомий з військовим, на якого напала охорона нардепа. За його словами, це хлопець з Дніпровського навколо футбольного руху, з яким Притула познайомився на викатах за збірну України. Він описав захисника як порядного і такого, що завжди готовий прийти на допомогу.

Водночас Тищенка волонтер назвав «абсолютно відбитою людиною», якій «ніколи не дійде те, що він робить дебілізм».

Притула також обурений тим, що відсутня реакція будь-кого з Верховної ради на поведінку нардепа.

«Але мене навіть більше турбує відсутність глобальної реакції з місця його роботи. Що від нього відхрестився Єрмак … ну, а що йому було робити? Але чому не вийдуть парламентарі, чому не заявлять, що їм соромно сидіти з цим пеньком поруч?» — висловився шоумен.

Волонтер також вважає, що заяви Тищенка варто документувати на відео і показувати дітям у школі у якості візуалізації поняття «генератор випадкових слів».

«Я не люблю діставати якісь скелети з минулого, але ті, хто побачив як Микола Тищенко спілкується без монтажу, мають зацінити титанічну роботу режисерів монтажу «Нового каналу», — розповів Притула, додавши, що станом на зараз відчутний прогрес.

Шоумен згадав, як вони заходилися сміхом від формулювань Тищенка, але при цьому він зазначив, що тоді він не приносив ніякої шкоди суспільству.

За думкою колишнього ведучого, Тищенка повинні позбавити мандата та дати карт-бланш правоохоронним органам, оскільки, за його словами, «там є де розвернутися».

Раніше НР писав про те, хто зі світових зірок приїжджав до України після початку повномасштабної війни.

0 Replies to “Притула вперше прокоментував скандал з Тищенком: що він сказав про нардепа”