Українська співачка заінтригувала фото у весільній сукні і з нареченим

Фото: МЕТА

Після розставання з російським актором Романом Полянським виконавиця не афішувала особисте життя, проте наразі поділилася весільним кадром.

На сторінці 28-річної співачки в Instagram з’явився інтригуючий відеоролик, наприкінці якого можна побачити чорно-біле фото, на якому зображена сама Аліна Гросу в обіймах невідомого чоловіка. Про це передає Независимый Регион.

На світлині артистка одягнена у весільну сукню, а наречений — у костюм. На пальці його правої руки можна помітити обручку.

«Покажи того, хто вкрав твоє серце», — звертається зірка до своїх фанатів у мережі.

Ще у жовтні минулого року Аліна Гросу натякнула своїм підписникам, що вона знаходиться у стосунках. Дівчина опублікувала відео, на якому «засвітила» чоловіка, який ніжно гладить руку виконавиці в американському кафе. На її руці теж є обручка.

Варто нагадати, що влітку 2019 року співачка вийшла заміж за російського бізнесмена Олександра Комкова. Не протримавшись і року, пара розійшлася через зраду чоловіка. 2021 року Аліна Гросу вперше з’явилася на публіці з російським актором Романом Полянським, але під час повномасштабної війни стосунки Полянський та Гросу розірвали.

Раніше повідомлялось, що українка Кароліна Шіїно потрапила в скандал і втратила титул «Міс Японія».

0 Replies to “Українська співачка заінтригувала фото у весільній сукні і з нареченим”