Що ще можна посадити в середині липня, щоб отримати врожай восени

Навіть у середині літа ви можете висаджувати різні культури, забезпечивши собі свіжий урожай на початку осені.

Що можна посадити в середині липня, щоб зібрати врожай до кінця сезону, розповідає Независимый Регион з посиланням на сайт «Добрі Новини».

Буряк

Цей овоч можна висаджувати тричі на сезон. У липні його висаджують, щоб отримати молоді коренеплоди восени. Висаджувати буряк потрібно на вузьких грядках, що сприяє швидкому росту та врожайності.

Салатні культури (руккола, латук та крессалат)

Посадивши ці культури в липні, ви забезпечите себе свіжою зеленю аж до осені. Їхні насіння проростає уже при температурі +6 +8°С, а рослини добре ростуть навіть при спекотній погоді. Висівати салати краще кожні два тижні, обираючи сорти, які витримують спеку.

Кущова квасоля

На початку липня можна посіяти кущову квасолю ранньостиглих сортів. Навіть якщо погодні умови не дозволять мати великий врожай стручків, квасоля все одно буде корисним сидератом, покращуючи структуру ґрунту та збагачуючи його азотом.

Кріп

Кріп можна сіяти з весни до осені з інтервалом 10-15 днів. Ця рослина найкраще росте на родючих, розпушених ґрунтах із достатнім освітленням.

Шпинат

Шпинат можна сіяти з ранньої весни до середини серпня. В середині літа можна висаджувати сорти, стійкі до стеблування, і краще робити це наприкінці липня або на початку серпня. Це дозволить рослинам утворити розетку листя до настання заморозків. Щоб отримувати постійний врожай, посів шпинату варто проводити з інтервалом 20-30 днів.

Ранні сорти капусти

Пекінська та китайська капуста ідеально підходять для висаджування в середині липня. Важливо пам’ятати, що ці сорти чутливі до тривалості світлового дня: при короткому дні (12–14 годин) вони добре формують качани, а при довгому (16–18 годин) починають цвісти, що негативно впливає на врожайність.

Також не потрібно забувати про боротьбу зі шкідниками і регулярний полив, який потребують усі рослини, особливо якщо на вулиці спекотно. Вода допомагає уникнути гіркоти в листових культурах і сприяє росту коренеплодів.

Раніше НР писав про те, як правильно зберігати зелень в холодильнику, щоб вона не втрачала свіжість.

0 Replies to “Що ще можна посадити в середині липня, щоб отримати врожай восени”