Чим піджити огірки в липні, щоб отримати великий урожай

Другий місяць літа – липень – вважається початком сезону для цих зелених овочів, адже в цей період вони активно ростуть і формують плоди. А щоб забезпечити себе багатим та хрумким врожаєм, потрібно знати коли і як правильно підживлювати огірки.

Независимый Регион з посиланням на Новини.LIVE розповідає про три народні рецепти добрив для огірків.

Досвідчені городники зазначають, що правильно підібрані добрива допоможуть рослинам зберегти силу і здоров’я, що вплине на майбутній урожай. Краще обирати органічні добрива, адже вони не шкодять ані ґрунту, ані рослинам, а ще безпечні для людей.

Три рецепти добрив для огірків

Розчин із деревною золою

Вам знадобиться:

  • 10 л води;
  • 600 г сухої деревної золи.

Золу повністю розчиніть у воді і дайте суміші настоятись протягом доби. Готовим розчином кожну рослину потрібно полити під корінь.

Така проста суміш, яка не потребує жодних додаткових витрат, збагатить овочі калієм, кальцієм та іншими поживними речовинами, необхідними для формування та розвитку плодів.

Дріжджова суміш

Вам знадобиться:

  • 10 л води; 
  • 100 г живих (не сухих) дріжджів.

Суміш ретельно перемішайте і залиште у темному місці на 72 години. Перед поливом огірків, розчин потрібно розвести у співвідношенні 1 до 5 з чистою водою.

Дріжджі наситять ґрунт амінокислотами, кальцієм, магнієм, калієм, марганцем, залізом та іншими корисними для рослини елементами.

Добриво з яєчної шкаралупи

Висушену яєчну шкарлупу необхідно подрібнити. Вона може бути як борошно або як середній помел кави. Таку суміш варто акуратно закопати під кожен кущик, не зачіпаючи коріння огірка.

Яєчна шкаралупа збагатить рослини кальцієм. Таке підживлення можна використати після поливу дріжджами, так вона буде корисніша для огірків.

Раніше НР писав про те, чому в капусти не в’яжуться качани та як вирішити проблему.

0 Replies to “Чим піджити огірки в липні, щоб отримати великий урожай”