Як вивести плями кави з різних тканин

Проте існує кілька способів, які вам точно допоможуть. Про це пише Независимый Регион з посиланням на 24 канал.

Якщо ви поціновувач кави, тоді вам знайомо, що таке плями від цього напою. І якщо ви потім намагалися їх позбутися, то вже точно знаєте, що зробити це задача не з легких.

Як відіпрати плями від кави

Головне у такій справі не зволікати, щоб пляма не ввібралась  у тканину. Чим швидше ви візьметеся за полоскання та прання, то більше маєте шансів отримати у результаті абсолютно чисту тканину.

Втім, також варто пам’ятати і про рекомендації щодо прання кожної окремої тканини – деякі речі можна чистити тільки у хімчистці або ж за допомогою холодної води. Проте здебільшого експерти радять відразу ж за можливості насипати на каву трохи прального порошку.

Однак, якщо це була кава з молоком, в такому разі речі слід промивати холодною водою – інакше білок під дією тепла може прискорити вбирання кавового пігменту у тканину. А в боротьбі із жиром вам допоможе сіль із водою – вам потрібно буде залишити суміш всього на кілька хвилин.

Як відіпрати пляму від кави з різних тканин

Якщо ви маєте справу з бавовною, тоді спробуйте використати розчин перекису водню та води.

Для джинсових тканин також можна використовувати перекис, або ж замінити його на оцет. Та спершу обовязково протестуйте цей засіб на невеликій частині тканини, щоб переконатися, що він не вплине на її яскравість.

Коли йдеться про вовняні, шовкові та атласні вироби, рекомендується розвести у рівних пропорціях гліцерин та засіб для миття посуду. Також можна додавати до нього вісім частин води. За допомогою цього розчину потрібно промокнути пляму кілька разів та дати їй висохнути. За потреби процедуру можна повторити.

Синтетичні тканини можна прати так само, як і шовк.

Раніше НР писав про те, як зробити домашній безпечний засіб від комарів.

0 Replies to “Як вивести плями кави з різних тканин”