Як креативно оформити санвузол: корисні поради від дизайнера інтер’єру

Тому його оформлення також відіграє важливу роль у тому, як почнеться ваш день.

Як правильно і креативно оформити санвузол, розповідає Независимый Регион з посиланням на Storinka.

Панно

На вигляд ніби цінне полотно художника. А стиль виконання та тема малюнка здатні набагато краще наблизитися до вашого характеру та настрою. Виробляють такі шпалери-панно переважно італійські та бельгійські виробники, яким можна вірити.

Фото: amiel

Сухий акваріум

Ідея не нова, але варто нагадати, який релакс-ефект вона продукує. Сухий акваріум може стати не лише епізодом, а й оформленням усієї підлоги чи стіни з боку ванної. Вже виготовляють раковини для вмивання за принципом сухого акваріума. Занурюєш руки у воду, а під ними починають оживати корали та морські зірки.

Фото: amiel

Підлога з натурального каменю

Дорого та сердито, проте автентично і корисно.

Місце для зберігання

Приховані можливості зберігання під виглядом ванних, в які вбудовані полиці для приладдя або ніш для пральної машини допоможуть заощадити місце і подолати побутовий безлад.

Комплекти-моноліти

Така ідея спала на думку Хайме Айону, який спроектував раковини, з яких «ростуть» дзеркала, лампи та інше приладдя. Дизайнер розсудив абсолютно логічно — предмети, без яких не існує жодна ванна кімната, можуть бути включені в головні комплектуючі. 

Вертикальне озеленення

Стабілізований мох байдужий до кількості світла, яке він отримує. Невеликий зелений куточок освіжить як санвузол, освітлений електрикою, так і сонячним світлом.

Камін

Не така вже й неймовірна ідея, коли ви власник приватного будинку. Санвузол можна зробити розкішно більшим. І можна провести у ньому справжній камін. Але завдяки існуванню біокаміну, це задоволення є тепер навіть власникам квартир.

Фото: Viva Lusso

Вітражі

Вони створюють просто приголомшливий, сакральний ефект! Ті, у чиїй ванній кімнаті не передбачено природне джерело світла все одно можуть подумати про елементи вітража в інтер’єрі ванної кімнати – навіть електричне освітлення надасть йому приємного вигляду.

Раніше НР писав про те, як зберегти постільну білизну свіжою та білосніжною.

0 Replies to “Як креативно оформити санвузол: корисні поради від дизайнера інтер’єру”