Скандальний нардеп Тищенко розлучається

Микола Тищенко розлучається. Фото: ukr.net

Інформація про розлучення стала відома із заяви від 11 листопада в Оболонському райсуді. Відповідне провадження вже розпочато. Сам нардеп поки що ніяк не прокоментував ситуацію.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на портал «Судова влада України».

Причини розлучення одіозного депутата з 28-річною дружиною Аллою Барановською наразі невідомі. Сам Тищенко поки що уникає будь-яких коментарів. Проте українці у звичній манері вже почали жартувати і створювати меми.

Як відомо, Микола Тищенко і колишня модель, а нині власниця мережі салонів краси Clipse Алла Барановська одружились в 2016 році. За рік у пари народився син. У народного депутата це вже друга дитина, він ще виховує сина від попереднього шлюбу.

Журналісти дізнались, що перед тим, як стати депутатом, Микола Тищенко переоформив частину свого ресторанного бізнесу саме на Барановську. Зараз їй належить 74,55% у ТОВ «Світ ЛТД» (ресторан }Сейф») та 30% у ТОВ «ВКД «Рімід» (ресторан «Велюр»).

Варто зазначити, що ще на початку 2023 року дружина нардепа розповідала, що у пари все добре і їхні стосунки лише міцнішають, а особисте життя вона більше не публікує «з ряду причин».

Нагадаємо, минулого місяця у Верховній Раді Микола Тищенко порвав штани нардепу від «Європейськоі Солідарності» і забрав у нього телефон.

0 Replies to “Скандальний нардеп Тищенко розлучається”