росія встановила рекорд з експорту нафти, — Bloomberg

«>
росія встановила рекорд з експорту нафти, - Bloomberg

Експорт російської нафти досяг найвищого рівня за останні чотири місяці. Про це повідомляє Bloomberg. Збільшення обсягів експорту нафти ESPO з порту Козьміно в компенсацію тимчасового припинення поставок російської сирої нафти "Сокіл" з острова Сахалін на Тихоокеанському узбережжі допомогло підняти обсяги майже до позначки, яка була найвищою за чотири місяці.

Таким чином, щотижневі поставки зросли на близько 365 000 барелів на день, досягнувши рівня 3,5 мільйона. Це практично на 215 000 барелів на день перевищує цільовий показник станом на 5 листопада 2023 року.

Такий ріст дозволив компенсувати труднощі з нафтою "Сокіл", викликані побоюваннями індійських нафтопереробників американськими санкціями. Наразі принаймні 14 вантажів загальним об'ємом 10 млн барелів з нафтою "Сокіл" все ще перебувають на суднах.

Нагадаємо, росія активно шукає нових покупців для своєї нафти через посилення санкцій від країн Заходу. За останніми звітами, танкер з російською нафтою марки Urals відбув до берегів Венесуели.

По материалам: Подробности

0 Replies to “росія встановила рекорд з експорту нафти, — Bloomberg”