Президентка Єврокомісії запропонувала використати прибуток від активів РФ на озброєння для України

Фото: 24 канал

Зокрема, це стосується закупівлі військового обладнання.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на слова президентки Єврокомісії Урсулу фон дер Ляєн, яку цитує The Guardian.

Відповідну заяву вона зробила на засіданні в Європейському парламенті в Страсбурзі сьогодні, 28 лютого.

«Настав час почати розмову про використання прибутків від заморожених російських активів для спільної закупівлі військового обладнання для України», — сказала вона, закликаючи ЄС робити більше в оборонній політиці.

Крім того, президентка Єврокомісії додала, що заморожені активи росіян принесуть величезну користь Україні, коли будуть використані допомоги українському народу в протистоянні проти країни-агресорки РФ.

Варто нагадати, що нещодавно посли Євросоюзу досягли згоди щодо використання прибутку від заморожених російських активів для допомоги Україні. Дипломати своїм рішенням дозволили переказати доходи від активів РФ на окремий рахунок.

Також наприкінці минулого року західні ЗМІписали про те, що США запропонували країнам G7 конфіскувати заморожені російські активи у розмірі 300 млрд доларів на користь України. Ініціативу планували погодити до другої річниці повномасштабної війни.

Нагадаємо, Зеленський розкрив подробиці візиту до Албанії.

0 Replies to “Президентка Єврокомісії запропонувала використати прибуток від активів РФ на озброєння для України”