Посол РФ у Польщі отримав «подарунок» до другої річниці повномасштабної війни в Україні

Фото: Захід.нет

Польські активісти привезли під ворота будинку, де він мешкає у Варшаві, купу гною.

Фото та відео акції оприлюднила лідер української діаспори у Польщі, правозахисниця Наталія Панченко. Про це передає Независимый Регион. Поляки залишили для дипломата чітке послання.

«Так, ви все добре бачите. Це ворота вілли, в якій проживає посол країни-агресора у Польщі, закривавлений прапор країни-терориста з літерою «Z» та 2 тонни лайна та напис від поляків: «Росія = лайно! Ми не хочемо вас бачити у Європі! Забирайтеся геть!» — підписала кадри правозахисниця.

Як розповів один з учасників акції, її мета – надіслати чітке послання польській владі та Європейському Союзу, що настав час прийняти важливе рішення щодо російських дипломатів з Польщі.

Він додав, що саме російські агенти в Європі відповідальні за масові зворушення на польсько-українському кордоні.

«Росія несе відповідальність не лише за злочинну агресію проти України, а й за тривалу гібридну війну. Російські агенти впливу призвели до масових заворушень по всій Європі, у тому числі на польсько-українському кордоні. Поки ми терпітимемо діяльність російських псевдодипломатів та фабрик тролів, загроза конфлікту в глобальному масштабі лише зростатиме», — наголосив він.

Нагадаємо, до Києва вночі прибули три західних лідери.

0 Replies to “Посол РФ у Польщі отримав «подарунок» до другої річниці повномасштабної війни в Україні”