Шойгу доповів про нібито «зачистку плацдарму» на лівому березі Дніпра: у ЗСУ відреагували

Фото: Диалог.ua

У ЗСУ заявили, що ця інформація є маніпуляцією. Про це пише Независимый Регион з посиланням на заяву міністра оборони РФ Сергія Шойгу і повідомлення Сили оборони півдня України.

Що сказав Шойгу

Вчора, 20 лютого, глава Міноборони РФ заявив, що населений пункт Кринки в Херсонській області нібито зачищений військами Росії.

«Загалом по берегу Кринок уже стоять пости російських військ», — доповів він.

Крім того, міністр уточнив, що до обстрілу населеного пункту причетні десантники, військові 810-ї бригади морської піхоти і 45-ї бригади спецпризначенців ВДВ.

Що говорять у ЗСУ

У Силах оборони півдня заявили, що російсько-окупаційні війська, не маючи успіху в штурмових діях на лівобережній частині Херсонської області, вдалися до маніпуляцій і створення нових фейків.

Наголошується, що інформація про «зачистку плацдарму» росіянами на лівому березі Дніпра не відповідає дійсності. Сили оборони півдня України продовжують утримувати зайняті позиції, завдаючи значних втрат окупаційним військам.

Крім того, українські бійці повідомили, що здійснивши протягом дня єдину спробу штурму, через суттєві втрати росіяни відійшли на заздалегідь підготовлені позиції, з яких надають фейкові звіти про знищення плацдарму, не маючи можливості виконати поставлене командуванням завдання.

Нагадаємо, Повітряні сили збили черговий російський Су-34.

0 Replies to “Шойгу доповів про нібито «зачистку плацдарму» на лівому березі Дніпра: у ЗСУ відреагували”