«Поляки загралися»: Путін виправдав напад Гітлера на Польщу

Фото: Euronews

Глава Кремля запевняв, що Польща «змусила» Адольфа Гітлера на себе напасти, оскільки «загралася» і виявилася «надто незговірливою».

Про це пише Независимый Регион з посиланням на інтерв’ю Путіна трампісту Такеру Карлсону, опубліковане на сайті пропагандиста. За думкою диктатора, Гітлеру не залишалося нічого іншого, як окупувати частину Польщі.

Аргументуючи вторгнення РФ в Україну під приводом «боротьби з нацизмом», Путін дійшов до того, що почав виправдовувати Гітлера. Він навіть звинуватив поляків в тому, що їхня країна першою серед європейських країн стала жертвою агресії нацистської Німеччини.

«Все-таки змусили! Поляки змусили, вони загралися і таки змусили Гітлера розпочати Другу світову війну саме з них. Чому почалася війна 1 вересня 1939 року саме з Польщі? Вона виявилася незговірливою. І Гітлеру нічого не залишалося при реалізації його планів почати саме з Польщі», – висловився глава Кремля.

Ба більше, він виправдав і окупацію Польщі Радянським Союзом. Водночас Путін неодноразово ототожнив СРСР та Росію, яка входила до союзу на правах однієї з республік.

Нагадаємо, у Білому домі прокоментували звільнення Залужного.

0 Replies to “«Поляки загралися»: Путін виправдав напад Гітлера на Польщу”