Трампіст Карлсон нарешті назвав дату виходу інтерв’ю з Путіним

Фото: Зміна

Американський телеведучий Такер Карлсон, який відвідав Москву та взяв інтерв’ю у російського диктатора Володимира Путіна, назвав дату його виходу в ефір. Це перше особисте інтерв’ю глави Кремля західному журналісту після початку повномасштабної війни проти України.

«Такер бере інтерв’ю у президента Росії Володимира Путіна. Приходьте завтра о 6-й вечора за східним часом на TuckerCarlson.com», — написав журналіст у своєму Instagram. Про це передають Независимый Регион.

За київським часом воно вийде 9 лютого о першій ночі. Розмова журналіста з російським президентом Путіним транслюватиметься на офіційному сайті Такера Карлсона.

Варто зазначити, що російські пропагандистські ЗМІ та Telegram-канали не приховували своєї радості та поширювали чутки, що Такер Карлсон ще минулого четверга прилетів до Москви для інтерв’ю з Володимиром Путіним.

Декілька місяців назад Карлсон заявляв, що хотів взяти інтерв’ю у глави Кремля, але його нібито зупинив уряд США.

У Росії радіють, що Такер вирішив почути думку їхнього лідера щодо ситуації в Україні та очікують, що «Путіна на Заході почують дуже багато людей, і велика кількість людей замислиться над тим, що відбувається в Україні та російською політикою».

Нагадаємо, у Росії відмовили у реєстрації опозиціонеру Надєждіну на виборах.

0 Replies to “Трампіст Карлсон нарешті назвав дату виходу інтерв’ю з Путіним”