В Україні відзначають День піхоти: як привітали військових президент та головнокомандувач ЗСУ

В цей день країна згадує і дякує справжнім героям, безстрашним воїнам, які щодня ризикують своїм життям, щоб захистити нашу землю і звільнити її від російських окупантів.

Як привітали піхотинців з професійним святом президент Володимир Зеленський і головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, розповідає Независимый Регион з посиланням на їх сторінки в Telegram.

День піхоти в Україні

Піхотинці – це основа війська, адже саме вони тримають позиції, звільняють міста та несуть на собі основний тягар війни.

Сьогодні українська піхота– це символ стійкості та незламності нашого народу. Вони віддано та мужньо ведуть боротьбу проти ворога, демонструючи неймовірну відвагу, героїзм та самовідданість. Їхні подвиги надихають і дають мільйонам українців надію в нашу перемогу.

В цей в Україні згадують й тих, хто поклав своє життя за свободу України. Пам’ять про них назавжди буде жити в серцях українського народу.

Український глава Володимир Зеленський привітав піхотинців з професійним святом. Він зазначив, що саме піхотинці виконують найскладніші завдання на фронті, знищують російських загарбників та здобувають захист для нашої держави і людей. Президент висловив подяку кожному й кожній в українській піхоті за службу та щоденний героїзм.

«Пишаємося українськими піхотинцями!» —  написав Зеленський.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський опублікував відео, в якому поділився кадрами роботи піхотинців під час повномасштабної війни. Він привітав їх зі святом і подякував за стійкість, героїзм та зразкове виконання свого військового обов’язку.

Раніше НР писав про те, які пільги можуть отримати ветерани під час працевлаштування.

0 Replies to “В Україні відзначають День піхоти: як привітали військових президент та головнокомандувач ЗСУ”