Чи повернувся Чарльз III повернувся до виконання королівських обов’язків і як він себе почуває

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на Reuters.

Першим офіційним заходом 75-річного короля став візит до онкологічного центру лікарні університетського коледжу Макміллан. Там він відвідав пацієнтів та поспілкувався з медиками. В лікарню Чарльза ІІІ супроводжувала дружина королева Каміла.

«Зі мною все гаразд, дякую», — відповів Чарльз одному пацієнту, а іншому сказав, що пізніше сам буде проходити лікування.

Варто зазначити, що монарх під час візиту до лікарні виглядав радісним і махав рукою тим, хто очікував на вулиці на його прибуття.

Також повідомляється, що Чарльз став новим патроном благодійної організації Cancer Research UK і планує підвищити обізнаність громадськості про важливість ранньої діагностики захворювання.

Минулого тижня в Букінгемському палаці заявили, що лікарі були настільки задоволені реакцією 75-річного короля на лікування неуточненої форми раку, що дозволили йому повернутись до виконання королівських обов’язків і відвідувати певні заходи.

Що відомо про хворобу Чарльз III

У січні 2023 року стало відомо, що 75-річний король Чарльз планує провести «корекційну процедуру» з приводу збільшеної простати.

На сайті Національної служби охорони здоров’я Сполученого Королівства (NHS) повідомляли, що доброякісне збільшення простати зустрічається у чоловіків старше 50 років і, як правило, не є серйозним захворюванням.

Проте вже 5 лютого у короля діагностували рак. Тип раку не встановили, але монарх вже почав «регулярне лікування».

Раніше стало відомо, з якою хворобою бореться Кейт Міддлтон.

0 Replies to “Чи повернувся Чарльз III повернувся до виконання королівських обов’язків і як він себе почуває”