Українським водіям приготували нові штрафи: що відомо

Фото: Твій Романів

Про це пише Независимый Регион з посиланням на законопроект №11029.

Що відомо про новий законопроект

Як відомо, водіям пропонують посилити відповідальність у сфері безпеки дорожнього руху. Зокрема, за використання шин, які не відповідають сезону, українцям хочуть виписувати штраф у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1 700 грн).

Якщо водія знову спіймають на порушенні, сума штрафу збільшиться до 200-500 неоподатковуваних мінімумів (3 400 — 8 500 грн) з позбавленням права керування авто від 3 місяців до півроку.

Крім того, новий законопроект передбачає, що перевищення середньої швидкості руху почнуть визначати шляхом поділу подоланої автомобілем відстані на час, який був витрачений ним на проїзд певної ділянки дороги. Середньою швидкістю руху вважається швидкість, яка була визначена приладами контролю з функціями фото- та відеофіксації.

Варто наголосити, що даний законопроект нещодавно зареєстрували у Верховній Раді. Для набуття чинності, за нього мають проголосувати депутати у першому і другому читанні та підписати президент. Також не виключається, що законопроект відправлять на доопрацювання.

Нагадаємо, посол РФ у Польщі отримав «подарунок» до другої річниці повномасштабної війни в Україні.

0 Replies to “Українським водіям приготували нові штрафи: що відомо”