ЗМІ пишуть, що Арестович виїхав за кордон за сприяння ГУР, однак там інформацію спростовують

Фото: РБК-Україна

Ще тиждень тому, він ніяк не коментував те, яким саме чином покинув державу.

Наразі Арестович живе у Нью-Йорку. Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на антикорупційний сайт NGL.media.

Повідомляється, що він перетнув кордон із Польщею ще восени минулого року і близько пʼяти місяців не повертався в Україну. Минулого тижня, під час одного з інтерв’ю, Олексій на уточнювальне запитання, на яких підставах він виїхав з України— як волонтер, політичний діяч чи з якоюсь місією — відповів: «Якось виїхав. Законно, звісно».

Відомо, що 4 вересня 2023 року через пункт пропуску «Краковець – Корчова» 48-річний Олексій Арестович перетнув кордон України. Як повідомляють журналісти, підставою для його виїзду став лист Головного управління розвідки МОУ.

Державна прикордонна служба України (ДПСУ) відмовилась надати журналістам інформацію про підстави для виїзду ексрадника Офісу президента, аргументуючи свою позицію тим, що інформація про перетин державного кордону стосується його приватного життя. Представники ГУР також не дали відповіді на запитання журналістів, а сам Олексій Арестович проігнорував повідомлення у кількох месенджерах.

Пізніше у Головному управлінні розвідки заявили, що інформація про виїзд за кордон України Олексія Арестовича 4 вересня 2023 року начебто на підставі листа від ГУР МО України, яку опублікувало NGL.media, не відповідає дійсності.

В ГУР наголосили, що не надавали вказаній особі ані листів, ані будь-яких інших документів для виїзду за кордон.

Нагадаємо, Умєров заявив, що Україна виробить в цьому році сотні тисяч дронів.

0 Replies to “ЗМІ пишуть, що Арестович виїхав за кордон за сприяння ГУР, однак там інформацію спростовують”