В Києві встановлять головну ялинку країни: де візьмуть кошти

Фото: Прямий

Відомо, що новорічне дерево почнуть встановлювати на Софійській площі 3 грудня і воно простоїть до 10 січня. Масові розважальні заходи та ярмарки на цій території проводити не будуть.

Про це пише Независимый Регион з посиланням на повідомлення київського голови Віталія Кличко в Telegram.

За словами мера столиці, ялинку встановлять за фінансування меценатів, як це і було в минулому році.

Кличко розповів, що Рада оборони Києва вже ухвалила рішення про встановлення новорічного дерева. Цього року воно з‘явиться на Софійській площі раніше — до 6 грудня (ред. — День Святого Миколая). Влада столиці не витрачатиме гроші на цей проект. Як і в минулому році, за встановлення і прикраси до ялинки платитимуть меценати.

«Але з дотриманням режиму обмеження використання електроенергії», — наголосив Кличко.

Київський голова уточнив, що встановлення та обслуговування головної ялинки країни лягає на плечі компанії «ГЛОБАЛ-ДЕКОР», яка також забезпечує всі ресурси та фінансування, пов‘язані з цим. Водночас розважальні заходи та ярмарки на Софійській площі проводити не будуть.

Якщо райдержадміністраціі приймуть рішення про організацію та проведення святкових заходів, то винятково з дотриманням правил безпеки в місцях, де є бомбосховища. І, як наголошується, не за бюджетні кошти столиці.

Кличко також нагадав, що цього року Різдво українці святкуватимуть за новоюліанським календарем — 25 грудня. Тому ялинку встановлять до Дня Святого Миколая (6 грудня), а демонтують 10 січня.

Раніше повідомлялось, що в листопаді російські окупанти зазнали рекордних втрат.

0 Replies to “В Києві встановлять головну ялинку країни: де візьмуть кошти”