Чоловічий гель для душу: який буває? Як вибрати

У багатьох аспектах життя чоловіки віддають перевагу простим і ергономічним рішенням – у випадку з косметикою для душу це не виняток. Найпопулярнішими серед чоловіків є засоби, які, з одного боку носять освіжаючий ефект, наприклад, після спортивних тренувань, а з іншого забезпечують необхідний догляд, зволожують і живлять шкіру. Допомагають боротися з можливими подразненнями. Особливою популярністю користується універсальний гель для душу чоловічий, текстура якого підходить не тільки для миття тіла, а й для волосся.

Чи є різниця між чоловічим і жіночим гелем для душу

Гель для чоловіків відрізняється від продуктів, призначених для жінок. Їхня шкіра має трохи іншу структуру і, отже, інші потреби. Тому продукти відрізняються за складом. Косметика для чоловіків має вищу концентрацію активних інгредієнтів, ніж косметика для жінок. Крім того, композиційний аромат більш стійкий та довше зберігається на шкірі. Якісні гелі для душу для чоловіків ретельно очищають шкіру від бруду, пилу та поту. Їх дія направлена на зволоження без відчуття стягнутості шкіри і забезпечення свіжості на багато годин.

Які бувають чоловічі гелі для душу

Чоловічий гель для душу не втрачає своєї популярності вже кілька років. Не дивно, адже для більшості чоловіків щоденний душ є основою догляду за тілом. Ось чому так важливо підібрати для своєї шкіри найкращий засіб, який не тільки очистить її, а й забезпечить належний догляд. У продажу можна зустріти гелі які носять тонізувальний, регенерувальний та зволожувальний ефект, а також багатофункціональну косметику. 

  • Зволожувальний гель для душу – містить натуральні компоненти, які глибоко зволожують і живлять шкіру, як-от олії, а також рослинні екстракти.
  • Освіжаючий – завдяки вмісту ефірних олій це чудовий спосіб відновити свіжість.
  • Шампунь і гель для душу 2 в 1 – можна використовувати як для очищення шкіри, так і для миття волосся.
  • Гіпоалергенний – чудово доглядає навіть за дуже чутливою шкірою, знімає почервоніння і запалення.
  • Підбадьорливий – його аромат заряджає енергією на весь день.
  • Подвійного призначення – 2-в-1, який підходить і для миття тіла та голови.

Як вибрати чоловічий гель для душу

Гелі для чоловіків мають відповідати декільком властивостям. Завдяки тому, що чоловіча шкіра виробляє більше шкірного сала і поту, вона краще захищена від шкідливих зовнішніх факторів. Це пов’язано ще й з тим, що завдяки чоловічим статевим гормонам — андрогенам – шкіра у чоловіків краще зволожується і жирніє. З цих причин дерматологи рекомендують: 

  1. Використовувати гелі для душу легкої та нежирної консистенції. Такі засоби не залишають на шкірі жирної плівки, яку так не люблять чоловіки. Проте, перш ніж обирати доглядову косметику, варто дізнатися свій тип шкіри і правильно підібрати для неї гель для душу, який у чоловіків найчастіше буває 2-в-1 або навіть 3-в-1.
  2. Якщо є схильність до алергії, шкіра реагує сухістю після використання стандартних гелів для душу. Тоді варто звернутися до натуральної косметики, яка містить рослинний склад інгредієнтів, вітамінів та мінералів, необхідних для належного догляду за чутливою шкірою. 
  3. Подивіться уважно на компоненти. Вибирайте гелі з бетаїнами, оліями, глікозидами та іншими інгредієнтами, які можна охарактеризувати як «супутні» або пом’якшувальні. Що ближче до початку списку знаходиться компонент суміші, то більше його містить склад.
  4. Незалежно від типу шкіри краще уникати продуктів, що містять синтетичні мийні засоби, наприклад, SLS і парабени, які сушать і подразнюють шкіру.

Хочеться зазначити, що чоловічий гель для душу з кожним роком знаходить дедалі більше послідовників. Цей очищувальний, тонізувальний та зволожувальний засіб для миття, кремова текстура якого міцно завойовує ринкові ніші, поступово зміщуючи з лідируючих позицій традиційне косметичне мило.

0 Replies to “Чоловічий гель для душу: який буває? Як вибрати”