Чому вас кусають комарі і коли ці комахи найбільш активні

Майже всі знають, що смокчуть кров лише самки комарів, але досі залишається невідомим, чому ці комахи так полюбляють чіплятися до людей.

Чому комарі кусають і коли вони найбільш активні, розповідає Независимый Регион з посиланням на Sante Plus.

Чому комарі кусають людей

Комар кусає вас зовсім не для того, щоб просто наїстися. Справа в тому, що в людській крові є речовини, які необхідні комахам для виробництва і дозрівання яєць. Простішими словами, щоб виживати і розмножуватися комарі повинні вас вкусити.

Білок і залізо – це саме ті елементи, які потрібні комарам, а людська кров багата ними. Комахи проколюють шкіру своїм тонким хоботком, щоб дістатися до кровоносних судин і смокчуть вашу кров.

Скільки разів за день може вкусити комар

Комар, а точніше самка комара, може кусати кілька разів на день, поки повністю не насититься. Після того, як вона закінчить свою «трапезу», комаха відводить кілька днів на відпочинок, щоб перетравити їжу і підготуватись до відкладання яєць. Коли цей період, який може тривати від двох до трьох днів, проходить, вона знову шукатиме жертву.

Коли комарі найбільш активні

Ці набридливі комахи, як правило, більш активні вночі. Але іноді ці небажані гості активніші, ніж зазвичай, у повний місяць.

У повний місяць комарі стають ще кровожерливішими. Це відбувається завдяки кращій видимості, яку забезпечує яскравий повний місяць. Комарам легше вас виявити, тому кусатимуть вони частіше.

В інші дні ц комахи більш активні на світанку і в сутінках, тому що цей час вважається найбільш сприятливим періодом для їх живлення.

Раніше НР писав про те, як вижити під час аномальної спеки.

0 Replies to “Чому вас кусають комарі і коли ці комахи найбільш активні”