Чи можна тренуватись на голодний шлунок та до чого це може призвести

Независимый Регион з посиланням на Eat This, Not That! розповідає, що справді відбувається з вашим тілом під час такого тренування та чи безпечно це.

До чого може призвести тренування натщесерце

Під час тренування м’язи використовують глюкозу, яка є найпростішою формою вуглеводів, і є паливом для тіла, щоб підживлювати тренування.

Однак, коли ви підете на тренування голодними, у вашій крові буде мало глюкози, тому м’язи будуть використовувати інші макроелементи в якості джерела енергії або черпатимуть із запасів глікогену.

Результати досліджень свідчать про те, що тренування натщесерце можуть сприяти втраті жиру. Однак, процес втрати жиру не такий однозначний, зазвичай це визначається на основі щоденного балансу калорій і типів тренувань, які ви виконуєте.

Чи безпечно займатися на голодний шлунок

Якщо ви тренуєтеся, щоб набрати м’язову масу або силу, тренування натщесерце буде поганою ідеєю, оскільки ви дуже швидко відчуєте втому, зниження витривалості та ризик посиленого розпаду білка в м’язах.

Тренери рекомендують з’їсти легку їжу або перекусити принаймні за годину до тренування. Такий перекус повинен містить білки та вуглеводи, щоб живити ваше тіло енергією та допомагати уникнути втрати м’язової маси.

Варто зауважити, що якщо тренування триває всього 20 хвилин і має низьку інтенсивність (пілатес або йога), прийом їжі перед тренуванням може ніяк не вплинути на самопочуття. Однак якщо ви тренуєтеся довше, ніж 45 хвилин або годину, вживання їжі за годину до занять дозволить збільшити рівень енергії, сили й витривалості.

Що можна їсти перед тренуванням для схуднення:

  • вівсянка,
  • гречка,
  • фрукти (крім бананів і винограду),
  • овочеві салати.

Раніше НР писав про те, які продукти збільшують ризик серцевого нападу.

0 Replies to “Чи можна тренуватись на голодний шлунок та до чого це може призвести”