5 прихованих симптомів, які можуть вказувати на аппендицит: ігнорувати не можна!

Чим раніше людина звернеться до спеціаліста, тим швидше одужає. Біль буде посилюватись з часом, і будь-яке затягування може обернутися розриванням апендикса та гнійним перитонітом.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на сайт Huffpost.

Що таке апендикс

Апендикс — невеликий трубчастий орган, який приєднаний до товстої кишки. Лікарі досі не можуть розгадати його призначення, але запалення може призвести до невтішних наслідків.

Запалення апендициту виникає, коли щось блокує цей трубчастий мішечок, порушуючи кровообіг та збільшуючи тиск. Якщо не звертати увагу на цей стан, то він може стати причиною розірвання органа та інфекційного ураження.

На які ознаки варто звернути увагу

Біль у нижній правій частині живота

Оскільки апендикс розташований у нижній правій частині вашого тіла, ви можете відчувати біль у цій області.

Зазвичай біль відчуваєтся в області пупка, а потім переходить у нижню праву частину живота, з часом стаючи гострішим і сильнішим.

Запор або діарея

У пацієнтів з аппендицитом часто зустрічаються такі симптоми як запор або діарея. Вони можуть виникати раптово, і такі стани не можна ігнорувати.

Біль у попереку

Біль також може віддавати в праву сторону спини. Він буде схожий до дискомфорту, який виникає при проблемах з хребтом або інших хронічних проблемах зі спиною.

Деякі люди навіть скаржаться на біль у підколінному сухожиллі або прямій кишці.

Втрата апетиту

Якщо ви помітили, що у вас відсутнє бажання їсти, швидше за все, ви відчуваєте втрату апетиту. Це часто є раннім симптомом апендициту.

Біль при русі

Ще однією несподіванною ознакою може бути біль під час руху.

Біль від апендициту не зникає сам по собі і зазвичай посилюється під час рухів, коли ви нахиляєтесь, чхаєте або кашляєте.

Раніше НР писав про те, скільки цукру можна їсти на день, щоб не нашкодити здоров’ю.

0 Replies to “5 прихованих симптомів, які можуть вказувати на аппендицит: ігнорувати не можна!”