Які фізичні вправи найкраще підійдуть для виправлення постави

Їх рекомендується виконувати хоча б двічі-тричі на тиждень у разі відсутності протипоказань. Уже через місяць можна побачити суттєвий результат.

Про п’ять найкращих вправ для хребта розповідає Независимый Регион із посиланням на публікацію Інституту вертебрології та реабілітації у YouTube.

Вправа 1

Перед виконанням вправ необхідно обов’язково зробити легку розминку.

Лежачи на спині по черзі підіймайте ноги, згинаючи в коліні і притискаючи до живота так, як це показано у відео, а потім підніміть обидві ноги. Вправа сприяє розтягненню м’язів поперекового відділу та покращує мобільность попереку. Виконуйте вправу у два підходи по 10 разів.

Фото: скріншот

Вправа 2

Ця вправа спрямована на розтягнення м’язів спини у поперековому відділі, тільки в іншій площині. Достатньо буде два підходи по 15 разів на кожну сторону.

Лежачи на спині, ноги зігніть у колінах та тримайте їх разом, а тоді по черзі нахиляйте праворуч і ліворуч, як це показано на відео. Дихання при цій вправі довільне.

Фото: скріншот

Вправа 3

Вправа зміцнює м’язи грудного відділу спини. Потрібно виконати не менше трьох підходів по 10 разів.

Положення лежачи на животі. Підкладіть складений рушник під обличчя, аби лобом не битись об підлогу. Зігніть руки у ліктях, розверніть їх у сторони і направте вперед, як показано на відео. У такому положенні підіймайте спину й опускайтесь. Необхідно синхронізувати рухи із диханням. Піднімаючись, вдихайте, опускаючись — видихайте.

Фото: скріншот

Вправа 4

Ця вправа направлена на розтягнення м’язів грудного відділу та надання мобільності. Виконується три підходи по 10 разів.

Станьте у позу стола, опустіть сідниці на ноги і одну руки протягніть попід корпус і поверніться у попереднє положення так, як показано на відео.

Фото: скріншот

Вправа 5

Ця вправа направлена на розтягнення м’язів шиї. Її слід виконати у два підходи по 10 разів.

Сядьте на крісло й випрямите спину. Руками обхопіть голову ззаду, лікті потрібно звести разом, голову опустіть затримавши у такому положенні на 4 секунди злегка надавивши на неї руками. Відпустили і повторюєте вправу необхідну кількість разів.

Фото: скріншот

Раніше НР писав про те, від яких звичок варто відмовитись заради довголіття.

0 Replies to “Які фізичні вправи найкраще підійдуть для виправлення постави”