Бережіть голови! Землю накрила затяжна магнітна буря

Фото: GSMinfo

Фахівці прогнозують, що ця буря буде сильною – вона досягне К-індексу 6 (червоний рівень).

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на сайт Центру прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США.

За прогнозами, сонячна та геомагнітна активність припаде на 19-23 грудня 2023 року.

Як відомо, геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності — К-індексу — від показника 2 до 9. Чим вище К-індекс, тим потужніша буря та її наслідки та вплив на людей і техніку.

Фахівці повідомляють, що пік магнітної бурі припаде на її перший день, 19 грудня, однак вона зберігатиме свою потужність ще кілька днів. З 21 грудня прогнозується поступове зниження потужності магнітної бурі.

Варто зазначити, що магнітні бурі можуть негативно впливати навіть на здорову людину. У багатьох людей, а особливо метеозалежних, спостерігається занепад сил, безсоння, дратівливість, погане самопочуття, загострення хронічних захворювань,  а також сильний головний біль.

В ці дні рекомендується проводити більше часу на свіжому повітрі, пити більше води та споживати більше свіжих фруктів, овочів і ягід. Також варто уникати підвищених фізичних і розумових навантажень, перевтоми та стресу. В ці дні важливо відмовитися від алкоголю, жирної, гострої та солоної їжі.

Нагадаємо, Залужний зробив важливу заяву з приводу мобілізації та рекрутингу.

0 Replies to “Бережіть голови! Землю накрила затяжна магнітна буря”