Hamster Kombat: що таке щоденний шифр і як на ньому заробити 1 млн монет

Це зробити дуже просто і займе не більше хвилини. Це оновлення дозволить збільшити свій ігровий баланс перед запуском токена в Open Network (TON) і прийдешнім аірдропом, для вас є чудова новина.

Йдеться про «щоденний шифр», суть якого полягає у тому, щоб вводити певне кодове слово в абетці Морзе. Правильне введення здатне поповнити ваш баланс на мільйон ігрових монет.

Як ввести код щоденного шифру, щоб заробити свої безкоштовні монети і де його знайти, розповідає Независимый Регион.

Що відомо про оновлення

Щоденний шифр був анонсований у дописі на офіційному каналі гри в Telegram, одночасно із послідовністю абетки Морзе, яка відображається на екрані завантаження міні-застосунку Telegram (буквально «LOADING»).

Ми розповімо про конкретний спосіб введення, який допоможе вам зробити це з першого разу.

Для того, щоб процес стартував, тричі натисніть на полі «Заробити за натискання» на головному екрані. Це зумовить зміну фону екрану на червоний і нижче вашого лічильника доходів з’явиться поле «Щоденний шифр». Тепер ви зможете ввести код.

Першим зашифрованим словом 5 червня було «BTC» (тобто Bitcoin), і його необхідно вводити наступною послідовністю абетки Морзе: довге утримання, потім три швидкі натискання (B), довге утримання (T), і, нарешті, довге утримання, за яким йде ще одне натискання, ще одне довге утримання та ще одне натискання (C).

Кожна літера буде відображена на екрані, так що вам буде зрозуміло, чи правильно ввели комбінацію. Якщо з першого разу не все вдалося, не полишайте спроби. Ваша головна задача – освоїти ритм, і зовсім скоро вам вдасться ввести комбінацію та отримати приємні бонуси.

Де знайти щоденний шифр

В офіційному відео на YouTube повідомляють, що кодове слово буде оновлюватися о 19:00 за UTC щодня наперед.

До слова, про перший щоденний шифр («BTC») гравці змогли дізнатися ще до запуску відео, можливо, завдяки підказкам, якими інші гравці діляться в соцмережах таких як Twitter (або X) або TikTok.

В офіційному каналі Hamster Kombat на Youtube також пізніше опублікували відеоінструкцію про те як запустити і як вводити код в абетці Морзе.

Раніше ПЛ писала про те, що таке Hamster Kombat і чи можна на ньому заробляти.

0 Replies to “Hamster Kombat: що таке щоденний шифр і як на ньому заробити 1 млн монет”