Samsung змінить дизайн своїх смарт-годинників: як будуть виглядати

Однак раніше ці гаджети не завжди виглядали так, як їх звикли бачити сучасні користувачі. Перші смарт-годинники бренду, тоді ще Galaxy Gear, мали прямокутні екрани, і в новому поколінні цих пристроїв компанія може повернутися до цієї форми.

Про це пише Независимый Регион з посиланням на SamMobile, що присвячене останнім новинам Samsung, оглядам продуктів, навчальним порадам, думкам та подкастів.

Що говорять про зміни у дизайні смарт-годинників

Ймовірно, йдеться про Galaxy Watch 7, анонс яких може відбутися цього року. З новим дизайном і прямокутним екраном такий годинник буде схожий на Apple Watch, а це допоможе їм краще конкурувати за увагу потенційних покупців. Однак у таких кардинальних змін є як і позитивний, так і негативний моменти.

Фото: Samsung

Якщо Galaxy Watch тепер будуть випускати лише у прямокутній формі, то Samsung ризикує втратити поточну аудиторію, яка полюбила круглі форм. Ті, хто збирався оновити свій годинник найближчими роками, можуть переключитися на Pixel Watch або TicWatch.

Варто також зауважити, що безель, який обертається, і прямокутний дисплей не дуже сумісні. Перехід на нову форму позбавить годинник їхньої характерної особливості, яку прихильники бренду важко повернули після її відмови в Watch 5.

З іншого боку, прямокутний екран зручніший для перегляду повідомлень та подій у календарі, а також дозволяє більш ефективно використовувати робочий простір у додатках, надаючи користувачам більше інформації. Втім, підтримка такого формату у Watch OS залишається під питанням. Адже вже давно ніхто не випускав смарт-годинник з прямокутним екраном і платформою Google.

Нагадаємо, чому гнучкі смартфони коштують дорого і чи варто очікувати зниження ціни.

0 Replies to “Samsung змінить дизайн своїх смарт-годинників: як будуть виглядати”