Збірна Німеччини потрапила у скандал через нову форму: що відомо і до чого тут нацисти

Це пов’язано з тим, що зображення нагадує нацистський період в історії держави.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на Sport Bild.

Зазначається, що Бундестім відмовилась від використання 44-ого номера через подібність шрифту зі символікою СС – так званих загонів охорони періоду Третього рейху. Технічний спонсор збірної – Adidas – заборонив наносити злощасний номер при купівлі форми.

Фото: 24 канал

В мережі розкритикували форму

Після того як в мережі почали ширитися світлини з новим варіантом екіпірування збірної Німеччини, відомого виробника спортінвентарю розкритикували. Уболівальники почали замовляти футболки з 44-м номером, що нагадував здвоєну руну «зіг» із емблем СС, а також наносити прізвища політичних діячів нацистського періоду. Зрештою, Adidas прийняв рішення заблокувати продаж таких футболок.

Натомість Німецький футбольний союз (НФС) заявив, що не використовуватиме 44-ку навіть у товариських поєдинках. Організація окремо наголосила на несприйнятті крайніх поглядів. На майбутньому Євро-2024 Німеччина в будь-якому разі не використовувала б скандальні цифри, оскільки заявлені футболісти отримають номери від 1-го до 23-го.

Як відомо, партнерство Adidas і НФС розпочалося в 1954 році. Контракт між сторонами чинний до грудня 2026 року. У 2027-2034 рр. технічним партнером Бундестім стане американський виробник Nike, який платитиме німцям 100 млн євро на рік замість 50-ти від нинішнього спонсора.

Раніше НР писав про те, в якому клубі Роналду планує завершити свою кар’єру.

0 Replies to “Збірна Німеччини потрапила у скандал через нову форму: що відомо і до чого тут нацисти”