Хто зі світових зірок приїжджав до України після початку повномасштабної війни

Деякі з них навіть відвідали нашу країну.

Независимый Регион розповідає про світових зірок, які приїздили в Україну після 24 лютого 2022 року.

Усі вони хотіли побачити, як українці живуть у цей непростий час, долаючи різні труднощі.

Шон Пенн

Лауреат премії «Оскар» вже не раз бував в України з початку війни. Він активно допомагає біженцям та постраждалим, а також закликає світове співтовариство до рішучих дій на підтримку України. Крім того, режиссер також знімає документальну стрічку про Україну.

Лієм Шрайбер

Зірка «Людей Ікс» з перших днів війни підтримує Україну. Він став амбасадором United24 та неодноразово приїжджав до нашої країни, де зустрічався з владою і спілкувався з українцями.

Анджеліна Джолі

Голлівудська акторка та посол доброї волі ООН відвідала Львів у червні 2022 року. Вона відвідала лікарні, де поспілкувалась з українцями та закликала світ не забувати про війну в Україні.

Джессіка Честейн

Зірка фільму «Інтерстеллар» приїжджала в Україні у серпні 2022 року. Вона вирушила до Ірпіня, де побачила на власні очі руйнування, спричинені російськими загарбниками, а також поспілкувалась з українцями та представниками влади.

Бен Стіллер

У 2022 році американський актор і режисер здійснив волонтерський візит до України. Він відвідав Ірпінь та Макарів, де провів зустріч з місцевими жителями та на власні очі побачив наслідки агресивної війни РФ протии України.

Джек Глісон

Ірландський актор, зірка серіалу «Гра престолів», приїжджав до України, щоб передати українським військовим пікап від британських волонтерів. Він також провів зустрічі в Києві та виставив на продаж ляльку свого персонажа з «Ігри престолів» на благодійний аукціон, щоб підтримати Україну.

Варто зазначити, що це лише деякі з багатьох світових знаменитостей, які заявили про свою підтримку Україні. Їхні візити та нагадування світу про війну дають українцям сили та впевненість у тому, що вони не самотні у цій боротьбі.

Раніше НР писав про 5 українських зірок, яким вдалося досягнути успіху попри злидні.

0 Replies to “Хто зі світових зірок приїжджав до України після початку повномасштабної війни”