Три серіали на Netflix, які зараз на піку популярності в Україні

За останній тиждень перше місце у цьому рейтингу посів новий серіал «Злочинці».

Независимый Регион розповідає, які ще серіали найчастіше обирають для перегляду українці.

Найпопулярніші серіали на Netflix в Україні

«Злочинці»

У сюжеті розкривається історія тихого існування колишнього грабіжника Чарлі у Берліні. Раптом тихе та розмірене життя героя порушується, коли його колишні партнери втягують його в крадіжку цінних монет із місцевого музею.

На межі між життям і смертю втеча стає для нього єдиним шансом на виживання. Головний герой розкриває таємниці, приймає важливі рішення та бореться за своє існування. Ця небезпечна пригода змінить життя Чарлі назавжди.

«Проблема 3 тіл»

Серіал чіпко тримається в рейтингу найкращих уже четвертий тиждень поспіль. Стрічку знято за мотивами першого тому трилогії «Пам’ять про минуле Землі», написану китайським письменником-фантастом Лю Цісінем.

Згідно з офіційним описом серіалу, доленосне рішення молодої жінки в Китаї 1960-х років лунає через час і простір, з’являючись перед групою видатних учених у наш час. Під час розкриття таємниць природи, що розвиваються перед ними, п’ять колишніх колег об’єдналися перед найбільшою загрозою в історії людства.

«Декстер» 1 сезон

У списку є не лише новинки. Серед найпопулярніших також є серіал 2006 року.

Історія розповідає про Декстера, який працює в поліції Майямі судовим експертом. Вдень він аналізує бризки крові на місцях злочинів для поліції, а вночі перетворюється на серійного маніяка, який полює виключно на інших убивць. Тільки перегляд серіалу дозволить зрозуміти, куди це може привести.

Також у списку найпопулярніших серіалів ви знайдете:

  • «Погані динозаври»
  • «Джентльмени»
  • «Ріплі»
  • «Я прокинулася вампіркою»
  • «Декстер» 2 сезон
  • «Паразит: Сірі»
  • «Бріджертони» 1 сезон

Раніше НР писав про те, чому голлівудська акторка українського походження відмовилась від зйомок у серіалі Netflix.

0 Replies to “Три серіали на Netflix, які зараз на піку популярності в Україні”