Шерон Стоун назвала ім’я продюсера, який змушував її до інтиму з братом Алека Болдвіна: що відповів актор

Про це пише Независимый Регион з посиланням на «Апостроф».

Знаменитість розповіла, що продюсер стрічки просив її переспати з братом Алека Болдвіна задля того, щоб краще зіграти екранну пристрасть в фільмі.

Вперше про примус до інтиму Стоун заговорила у своїх мемуарах у 2021 році. На той момент вона вирішила не розкривати ім’я продюсера, який наполягав на цьому, і ім’я актора, з яким їй потрібно було це зробити. Імена стали відомі лише нещодавно в одному із подкастів акторки. Як виявилося, йшлося про продюсера Роберта Еванса, який помер 5 років тому, і брата Алека Болдвіна Біллі Болдвіна.

За словами акторки, Еванс покликав її до свого кабінету і просив її переспати з Болдвіном. Це, як він стверджував, допоможе «врятувати фільм».

«У нього були дуже низькі дивани 70-80 років, тож я, по суті, сиділа на підлозі. А він бігає по кабінету в сонцезахисних окулярах і пояснює мені, що він переспав з Евою Гарднер, а я маю переспати з Біллі Болдвіном, бо так його гра стане кращою. А нам потрібно було, щоб Біллі грав краще, б з цим були великі проблеми. І якби я могла переспати з Біллі, то між нами виникла б хімія на екрані, і якби я просто зайнялася з ним сексом, то це врятувало б фільм, а справжньою проблемою фільму була я, тому що я була такою скутою і не схожою на справжню актрису, яка могла б просто тр*хнути його і повернути все на круги своя. Справжня проблема полягала в тому, що я була такою закомплексованою», — розповіла Стоун.

Вислухавши продюсера, Стоун дуже розізлилася. А Еванс не захотів дослухатися до її порад стосовно вибору актора для головної ролі у «Трісці».

Як відреагував Біллі Болдвін

На своїй сторінці в Х (Twitter) актор відреагував на подібні заяви Стоун та заявив, що має на неї не один компромат. За словами актора, Шерон казала своїй подрузі Дженіс Дікінсон, що зробить все, щоб він закохався в неї так сильно, що втратить голову. Але, як стверджує Болдвін, акторці так і не вдалося досягнути бажаного.

Він також не розуміє, чому Шерон Стоун продовжує говорити про події багаторічної давнини, вплутуючи у це його. Болдвін заявив, що у нього є дуже багато компроматів на акторку.

«Не розумію, чому Шерон Стоун продовжує говорити про мене усі ці роки? Вона все ще закохана в мене чи їй все ще боляче після всіх цих років, тому що я відкинув її залицяння? У мене на неї стільки компромату, що в неї голова закрутиться, але я мовчав… Цікаво, чи варто мені написати книгу і розповісти багато-багато тривожних, збочених і непрофесійних історій про Шерон? Це було б смішно», — написав Болдвін.

Нагадаємо, нова дружина Остапчука розповіла, як їх батьки відреагували на весілля.

0 Replies to “Шерон Стоун назвала ім’я продюсера, який змушував її до інтиму з братом Алека Болдвіна: що відповів актор”