Перший вініл в історії гурту «Антитіла», заплановані концерти на 2020 рік – TicketsBox

Велика історія Hello відомого українського гурту «Антитіла», що розпочалась в квітні 2019 року продовжує мандрувати Україною.

Минулорічні концерти артистів плавно перейшли в новий концертний тур 2020 року містами нашої країни, а також Канади, США. Польщі, де музиканти ще не виконували свої незабутні композиції. Логічним продовженням шостої платівки у дискографії гурту, яка стала відома далеко за межами України стала презентація альбому Hello на вінілі.Детальна афіша концертів артистів та квитки доступні на сайті одного із найкращих квиткових операторів країни TicketsBox за тегом «Антитіла концерти».

0JMO5aLK1krsdOHVE6K7OiJeEwalzqX--VbXTFOxQVq8eaFlLudnedi8ysJ-lsBHlfX_oAy0QIHlW0CkPFbNRnlk4wWUIpu6cKSdV-ZN6Qtqo2CDkYgATkqSJ4mFirOCiUA5Rf5p

Музична хвиля Hello знову накриє Україну

e1fOLLMuyXu-6HXmdLVOkXIZfCHLU_6s9qSTg9GGxFKZjbgBkmHEZWd-XZ_eNjrBqtGMf87-f6MNEDVvbufNOg33ysDkYv1Eb1Gcpgch94IvaqA07wEacWpd9zvmlLN68sYTX3CC

Вперше за свою історію колектив випустив альбом у форматі вінілу. Артисти повністю спродюсували його до рівня mastering. Колектив дуже відповідально та ретельно підійшов до підготовки. На спеціальне замовлення платівка була нарізана в Італії. Вага 180 гр та білосніжний колір – це те, що підкорює серця справжніх меломанів. Обкладинка виконана у форматі гейтфолд.

Розгорнувши такий розворотний конверт, слухач зможе відчути атмосферу стадіонного концерту «Антитіла», але по-справжньому зарядитись енергетикою виконавців, їх свободою та запалом можна лише на живому виступі виконавців. В 2020 році концертне життя артистів буде насиченим – від тисячних залів до стадіонів:

· 7 березня – Чернігів;

· 8 березня – Конотоп;

· 10 березня – Харків;

· 20 березня – Маріуполь;

· 26 березня – Кременчук;

Читайте также:  На Днепропетровщине ночная пьянка закончилась поножовщиной (ФОТО)

· 16 травня – Дніпро;

· 23 травня – Івано-Франківськ;

· 27 травня – Стрий;

· 30 травня – Тернопіль;

· 05 червня – Рівне та інші міста.

Нагадуємо, що квитки та детальний анонс концертів вже доступні на сайті квиткового оператора TicketsBox. Не пропустіть унікальну можливість наживо почути пісні, що увійшли до вінілового альбому гурту. Лімітована платівка випущена всього в 250 екземплярах.

Продовження успішного туру

PYCbAjHx0BqlAgG7Pp1kgy3P6DAxje6DEXSCmvgUak9PH_wHGkh-2AMqfHYu3Ht8wwqQqYbXm6lap1RkNhWG77bMkMIM4Ms_H5FjvkImI-1cSnVqd0k2X8ibpXR_NHAFgi1Ob_dr

2019 рік запам’ятався публіці стадіонними виступами та подвійним аншлагом у Палаці спорту в Києві. Цього ж року на поціновувачів творчості колективу чекає ще більше драйву, щирих емоцій та незабутня двогодинна музична програма. В неї увійдуть найкращі пісні виконавців: «Вірила», «Лови момент», «Люди як кораблі», «Все красиво» та інші. Доповнить атмосферу надсучасний живий звук світового рівня та світло.

Саме «Антитіла» вперше підготували сцену такого масштабу – форма півкола, ексклюзивна стадіонна сцена вагою 68 тонн. Команда гурту два роки готувалась до шоу такого масштабу. Це 8 в історії музикантів концертний тур, його грандіозність вже встигли оцінити тисячі фанатів. Тепер синергія мільйонів прихильників по всьому світу HELLO чекає на тебе.

Виступ вартий твоєї уваги, адже «Антитіла» – це більше, ніж музика.

Евгений Радченко

Добавить комментарий

Next Post

"Нова Пошта" дает 25 миллионов на борьбу с коронавирусом

Пн Мар 16 , 2020
"Нова Пошта" дает 25 миллионов на борьбу с коронавирусом Видео 15.03. Евгений Радченко See author's posts