Який інгредієнт не варто додавати у вівсянку, щоб не нашкодити здоров’ю

І це не дивно, адже вона смачна, корисна і її можна приготувати різними способами та додати до страви різні інгредієнти. Але є добавка, яка може повністю зіпсувати сніданок.

Який інгредієнт не варто додавати у вівсяну кашу і чому, розповідає Независимый Регион із посиланням на Fit for fun.

Вівсяна каша справді дуже корисна. Вона багата на ненасичені жирні кислоти, вітаміни В1, В9, К, магній, залізо та цинк. Також у цих пластівцях міститься багато клітковини, бета-глюкан, який допомагає знизити рівень холестерину.

Але корисна вівсянка без різних добавок не смакує, тому багато людей надають перевагу швидким шкідливим сніданкам. Або ж перетворюють вівсянку на смачну страву, додаючи фрукти, йогурт, мед, згущене молоко та багато інших інгредієнтів.

Втім, є добавка, яку в кашу класти не варто, якщо ви бажаєте, щоб вівсянка вас наситила, надала життєвих сил і збагатила організм усіма корисними речовинами. Йдеться про сухофрукти. Експерти стверджують, що така добавка є шкідливою для організму.

Сухофрукти містять набагато більше калорій та цукру в порівнянні зі свіжими ягодами, виноградом або сливами. Це пов’язано з тим, що під час обробки з сухофруктів видаляється вся рідина, а залишається лише цукор та калорії.

В результаті рівень цукру в крові після вівсянки з сухофруктами підвищується і через невеликий проміжок часу вам знову захочеться їсти. Якщо вам дуже хочеться чогось солодкого до каші, посипте її какао-порошком або додайте трохи кориці. Ці інгредієнти низькокалорійні та не зроблять вашу трапезу «важкою».

Раніше НР писав про те, як приготувати ніжні міні-чизкейки з трьох інгредієнтів.

0 Replies to “Який інгредієнт не варто додавати у вівсянку, щоб не нашкодити здоров’ю”