У Придністров’ї «депутати» хочуть звернутись за допомогою до Росії

Фото: БукІнфо

Учасники з’їзду «депутатів усіх рівнів», що відкривається в невизнаному Придністров’ї, анонсували звернення за допомогою до Росії. Така потреба виникла нібито через «посилення тиску Молдови».

Про це йдеться у проєкті резолюції з’їзду, який надали для ознайомлення депутатам. Про це передає Независимый Регион з посиланням на росЗМІ.

«Прийняти звернення на адресу Ради Федерації та Державної думи РФ з проханням про реалізацію заходів щодо захисту Придністров’я в умовах посилення тиску Молдови з урахуванням факту постійного проживання на території Придністровської Молдавської Республіки понад 220 тис. громадян Росії та унікального позитивного досвіду російської миротворчості на Дністрі, а також статусу гаранта та посередника у переговорному процесі», — йдеться в документі.

Варто зазначити, що цей крок сепаратисти Придністров’я готують до виступу російського диктатора Володимира Путіна перед Федеральними Зборами 29 лютого. Придністровський опозиціонер Геннадій Чорба припустив, що під час цього звернення Путін може оголосити про «прохання» придністровців, а Федеральні збори в прискореному порядку ухвалить рішення задовольнити «прохання, що надійшло у РФ».

Нагадаємо, Зеленський розкрив подробиці візиту до Албанії.

0 Replies to “У Придністров’ї «депутати» хочуть звернутись за допомогою до Росії”