Зеленський назвав дату нової хвилі мобілізації в РФ: як на це відреагували в Кремлі

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на ТСН.

Що сказав Зеленський про мобілізацію в РФ

Під час спільної пресконференції з президентом Фінляндії Олександром Стуббом Зеленський заявив, що Росія на 1 червня готує додаткову мобілізацію 300 тисяч своїх військовослужбовців. Водночас, за словами глави держави, Україна не буде мобілізувати 500 тисяч людей, оскільки в цьому немає необхідності.

«Відповідна кількість, яка не була на фронті — вони на фронті будуть. Що стосується окремої кількості, скільки буде мобілізовано — поки не готовий сказати», — сказав український глава.

Як відреагували в Кремлі

У Кремлі були змушені відповісти на заяву президента України Володимира Зеленського про мобілізацію 300 тисяч військовослужбовців.

Речник диктатора Дмитро Пєсков у коментарі російським пропагандистським каналам запевнив, що мобілізацію ніхто проводите не збирається.

«Це неправда», – заявив прес-секретар глави Кремля.

Втім, як відомо, у Путіна дуже часто приховують свої плани та заперечують наміри, навіть якщо це вже майже всім очевидно. Варто нагадати, що напередодні оголошення мобілізації у вересні 2022 року в РФ ледь не до останнього заперечували таку можливість.

Раніше НР писав про те, що змусить Путіна піти на переговори про закінчення війни.

0 Replies to “Зеленський назвав дату нової хвилі мобілізації в РФ: як на це відреагували в Кремлі”