Вперше за два роки: чому міністр оборони Франції зателефонував Шойгу

Ця бесіда між очільниками відомств стала першою з жовтня 2022 року.

Чому Лекорню зателефонував Шойгу та що він сказав, розповідає Независимый Регион з посиланням на реліз на сайті Міноборони Франції.

Що сказав Лекорню

Французький міністр вчергове засудив нещодавній теракт у підмосковному ТЦ «Крокус Сіті Хол» (Crocus City Hall), який, як він наголосив, скоїли ісламські бойовики.

Лекорню підтвердив, що Париж немає жодної інформації, яка підтверджувала причетність України до цього нападу. Відтак французький міністр закликав Кремль припинити спроби перекласти відповідальність на Київ.

«(Після) нападу під Москвою 22 березня, скоєного «Ісламською державою», міністр нагадав про наше рішуче засудження та солідарність Франції з жертвами та їхніми родинами. Він підтвердив, що у Франції немає інформації, щоб встановити зв’язок між цією атакою та Україною. Він закликав Росію припинити будь-яку експлуатацію», — йдеться в прес-релізі французького оборонного відомства.

Крім того, Лекорню також наголосив на тому, що Франція засуджує загарбницьку війну, яку Росія веде проти України.

Він зазначив, що його країна продовжуватиме допомагати українській стороні у протистоянні проти широкомасштабної агресії з боку РФ «настільки довго та настільки інтенсивно, наскільки це необхідно у її боротьбі за свободу та суверенітет, щоб принести мир та безпеку на європейський континент».

Нагадаємо, Путін виступив з новою заявою щодо теракту в «Крокусі».

0 Replies to “Вперше за два роки: чому міністр оборони Франції зателефонував Шойгу”